Новини

Пост-реліз презентації продукції Naveh Pharma

1.06.2017

1 червня, у Всесвітній День захисту дітей в Києві відбувся брифінг Ніцана Примора (Nitsan Primor) - відомого в світі дослідника, вченого, засновника і Президента компанії Naveh Pharma (Ізраїль), який спеціально прибув в Україну презентувати інноваційні продукти - Комфорт Магнокс, Прегна Магнокс , спреї Ото Клин і Ото Сорб.

Компанія Naveh Pharma (Ізраїль, Нетанія) розробляє і експортує медичні технології для безпечного і комфортного життя людини. Споживачі більше ніж в 20 країнах світу вибрали переваги інноваційних продуктів Naveh Pharma.

Під час презентації відбулося ефектний виступ майстрів спорту України, срібних призерів змагань за версією IDSA (Пекін) Крістіана Хілла і Анастасії Лемішко. На заході були присутні почесні гості: Еміль Бен Нафталі, заступник посла Ізраїлю в Україні, Валентина Федорчук, заслужений тренер України, Голова колегії суддів спортивного танцю України, засновник школи танців Валентини Федорчук, Олександра Федорівна Жукова -автор гучного теорії галактики як живої істоти, а так ж фармацевти, лікарі, журналісти і блогери.Ось декілька фото. Всі інші ви можете побачититут

Презентація продукції NavehPharma

30.05.2017

Naveh Pharma- ізраїльcька інноваційна компанія, заснована в 1996 році, спеціалізується у передових науково-дослідницьких розробках та виробництві медичних продуктів з унікальними характеристиками. З моменту свого заснування Naveh Pharma досягла значного успіху урозробці та маркетингу декількох десятків унікальних продуктів, які на сьогодні представлені по всьому світу.

Захід присвячено презентації продукції Naveh Pharma для українських споживачів. Серед запрошених – представники фармацевтичної галузі, лікарі, засоби масової інформації.

Дата і місце проведення:

1 червня, 15:00, ресторан «Липський».
Адреса: Киев, вул. Липська, 15.
Тел. +380 (44) 2540090
http://www.lipsky.com.ua

Цей захід підготовлено за підтримки компанії-партнера в Україні «Бізнес Центр Фармація».
«Бізнес Центр Фармація»
Тел. +380 (44) 277 2007
http://bcph.com.ua

Facebook «Бизнес Центра Фармация»

Прес-реліз