← Назад до новин

Пост-реліз презентації продукції Naveh Pharma

Пост-реліз презентації продукції Naveh Pharma

1.06.2017

1 червня, у Всесвітній День захисту дітей в Києві відбувся брифінг Ніцана Примора (Nitsan Primor) - відомого в світі дослідника, вченого, засновника і Президента компанії Naveh Pharma (Ізраїль), який спеціально прибув в Україну презентувати інноваційні продукти - Комфорт Магнокс, Прегна Магнокс , спреї Ото Клин і Ото Сорб.

Компанія Naveh Pharma (Ізраїль, Нетанія) розробляє і експортує медичні технології для безпечного і комфортного життя людини. Споживачі більше ніж в 20 країнах світу вибрали переваги інноваційних продуктів Naveh Pharma.

Під час презентації відбулося ефектний виступ майстрів спорту України, срібних призерів змагань за версією IDSA (Пекін) Крістіана Хілла і Анастасії Лемішко. На заході були присутні почесні гості: Еміль Бен Нафталі, заступник посла Ізраїлю в Україні, Валентина Федорчук, заслужений тренер України, Голова колегії суддів спортивного танцю України, засновник школи танців Валентини Федорчук, Олександра Федорівна Жукова -автор гучного теорії галактики як живої істоти, а так ж фармацевти, лікарі, журналісти і блогери.Ось декілька фото. Всі інші ви можете побачититут